Příjemný večer vám všem!
Poslední říjnovou neděli jsme si užili odpoledne v Praze.
Náš cíl byl naprosto jasný - Muzeum Kampa
Místo pevně spjaté s paní Medou Mládkovou a stálou expozicí děl Františka Kupky.
My ale míříme na poslední den výstavy žijící legendy knižních ilustrací a animovaného filmu, prostě na obrázky pana Jiřího Šalamouna.
Krásná instalace, obrazy, grafiky, ilustrace, knihy, filmy a
a pochopitelně - Maxipes Fík! Milují ho děti, milují ho dospělí! Nejvíc plno bylo v místě, kde se pohádky promítaly...
Ještě pohled na skleněnou plastiku zdobící schodiště.
Třešničkou na dortu by byl pochopitelně dort ve Werichově vile v kavárně IF. Byla ale neděle, krásné podzimní počasí, kavárna hučela jako úl a nebyla volná ani židle. Tak příště...
I tak to byla krásná neděle. Doufám, že i ta dnešní se vám vydařila... U nás už byla ve znamení předadventních příprav, co u vás?
Mějte hezké dny a opatrujte se!
Vaše Helena

















































